deepLove

Už na základní škole jsem začala mít ráda anime, postupem času se mi zalíbila i hraná japonská tvorba, kterou jsem se rozhodla překládat, protože mi přijde škoda, že má tak málo překladů do češtiny, i když jsou v ní skryté takové skvosty.

K překladům mě inspirovala Zíza, mám ji moc ráda, obdivuji ji a dost často mě inspiruje.

Můj profil na subscene.

Můžete mi napsat na e-mail: nihongonideeplove@seznam.cz

Překladatelské shrnutí níže (pod diskuzí).

Moje překladatelské statistiky

Překlady za červen 2022: Přeložen seriál Marry me!, 5 dílů Omimi ni aimashitara, 2 díly Unubore deka, 7 dílů Kanakana, 1 díl Hiru, 15 dílů Hanako a Anny a 4 filmy. Za mě velmi slušný začátek.

Překlady za červenec 2022: Přeložen film Sakura, 5 dílů Omimi ni aimashitara, 4 díly Unubore deka, 3 díly Kanakana, 13 dílů Hanako a Anny, 4 díly Hiru a to je vše. Stále dobrý výsledek.

Překlady za srpen 2022: Přeložen film Jigoku no shojo, 6 dílů Unubore deka, tj. přeloženo kompletně. 2 díly Omimi ni aimashitara, tj. také přeloženo kompletně, celý romantický seriál Renai mangaka, rozpřekládala jsem Unicorn ni notte do poloviny a dropla (tj. 5 dílů) a 4 díly Hanako to An. Jako docela to frčelo, až jsem si musela dát na půl roku pauzu.

Překlady za duben 2023: 20 dílů Hanako a Anny a dva díly Kanakana. Na rozjezd po dlouhé pauze a se všemi povinnostmi... za mě velmi dobrý výsledek!

Překlady za květen 2023: 2 díly Tokyo MER, přeložený celý 4dílný seriál Seirei no moribito a 6 dílů Hanako a Anny. Na to, že jsem měla zkoušky, tak dobrý...

Překlady za červen 2023: 2 díly Tokyo MER, film Signal, 7 dílů Hanako a Anny.© 2022 deepLove. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky