Unicorn ni notte (pozastaveno) 

28.07.2022

Proč to vidět?

1. kvůli obsazení: Mei Nagano (Ore monogatari, Jigoku no hanazono), Yosuke Sugino (Koi desu, Tokyo Revengers), Hidetoshi Nishijima (oscarový Drive My Car, MOZU) v hlavních rolích je prostě paráda.

2. kvůli romantice.

3. je to letní seriál, takže letní pohodovka a kdo pohodu nepotřebuje?

(Navíc je to podobné filmu Stážista, jen tedy tady je víc "mladistvé" energie...)

Titulky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 / kompletní balíček / subscene.

Videa na uložtu.

Vydávání náhodné. Záleží na tom, jak se vám to bude líbit, takže na základě vaší odezvy.

Narukawa Sana je mladá generální ředitelka, která ve svých 23 letech založila startup "Dream Pony" zabývající se vzdělávacími aplikacemi. Ačkoli je Narukawa lehkomyslná, má cíl, a to udělat ze společnosti "Dream Pony" do 10 let "jednorožce" a zajistit, aby její aplikace byly dostupné pro všechny na celém světě. Narukawa věnuje svůj čas hlavně práci a zanedbává svůj soukromý život a milostné vztahy.
Jednoho dne se 48letý Kotori Satoshi, rozhodne změnit zaměstnání a začne pracovat ve firmě "Dream Pony". Zpočátku nepadne Kotori Narukawě do oka, ale oba se sblíží, protože Kotori pomáhá Narukawě radami na základě svých dlouholetých zkušeností. Mezitím je do Narukawy zamilovaný její spoluzakladatel Suzaki Ko, který však po příchodu Kotoriho nedokáže své city potlačit. Ti tři se dostávají do konfliktu mezi prací a láskou.

© 2022 deepLove. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky