Unubore deka

11.06.2022

Titulky: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, komplet / subscene

Videa najdete na uložtu.

Třicetiletý detektiv trpí mylnou představou, že přitahuje ženy. Ale je tomu naopak. On sám je přitahován k ženám, které se záhy stávají podezřelými z nějakého zločinu. Když je Unubore zatýká, tak jedině se slovy: "Pokud si mě vezmeš, tak tě nezatknu.", když to nezabere, tak má ještě zadržená jednu šanci - prsten nebo pouta? Poté je vždy zklamán, když se ženy raději nechají zavřít, než aby se za něj provdaly... (Zíza)

Budu vydávat v pondělí.

Začala jsem to překládat, protože se mi neuvěřitelně líbil seriál, co přeložila Sonmi, Ore no ie no hanashi, a pak jsem zjistila, že tento seriál má stejného tvůrce, hlavní postavu a dokonce i otec hlavní postavy je stejný herec! Tomoya Nagase je velký sympaťák, navíc tu hrají i pěkní Toma Ikuta a Jun Kaname. V každém díle se mění herečka a v jednom z nich je i Erika Toda, která také hrála v Ore no ie no hanashi. Je to jako by se člověk vrátil domů. :-)

MyDramaList, CSFD

© 2022 deepLove. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky